II Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie                                 25.02.2024 r.

1. Trwają nasze Rekolekcje Parafialne Dzisiaj po Gorzkich Żalach zakończenie – każdy kto przynajmniej uczestniczył w trzech naukach i weźmie udział w zakończeniu może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu, Niedzielą Ad Gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zapraszamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji wszystkich pracujących na misjach. Zbiórka do puszek na misje Ad genteks.
  3. We wtorek modlitwy Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  4. We wtorek spotkanie uczniów kl. VI Szk. Pod. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 17.00
  5. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Jadwigi Królowej –Zofia Siara
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8.30
  8. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej codziennie przed mszą świętą.
  9. W piątek będziemy wynagradzać Bożemu Sercu za wszelki brak miłości, za lekceważenie daru Bożego miłosierdzia.
  10. W pierwszy piątek po mszy św. o godz. 17.00 zmiana tajemnic róży różańcowej dzieci
  11. Tradycyjnie w nocy z pierwszego piątku na sobotę całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu początek po Mszy i Nabożeństwie o godz. 17.00 – do godz. 7.00 w sobotę. Modlimy się w intencji naszej Ojczyzny a szczególnie rolników
  12. W sobotę powierzymy naszą wspólnotę Niepokalanemu Sercu Maryi – najlepszej z Matek.
  13. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, zmiata tajemnic różańcowych:
    Róże kobiet po Prymarii.
    Róże mężczyzn po Sumie.
  14. Za tydzień po Sumie spotkanie rodziców uczniów kl. VIII Szkoły Podstawowej.
  15. Zapraszamy do udział w wielkopostnych nabożeństwach: Drogi krzyżowej w piątki o godz. 7.00 i 17.00 oraz Gorzkich żali w niedzielę o godz. 15.00. Przypominamy, że za każdorazowe pobożne odprawienie Drogi krzyżowej oraz za udział w Gorzkich żalach i po spełnieniu zwyczajnych warunków można uzyskać łaskę odpustu.
  16. Drodzy Młodzi, rozpoczynamy oficjalny czas zapisów na SMAP 2024 w Łańcucie.
  17. Ogłoszenie Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej …
  18. Zaproszenie na Dzień kobiet
  19. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Korecki Mieczysław, Kaczmarczyk Paweł, Siara Grzegorz, Poliszak Katarzyna, Boryło Jerzy, Gałęza Stanisław,