V Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                     4.02.2024 r.

1. Dziś piąta niedziela w ciągu w roku kościelnego. Dobry Bóg gromadzi nas na Świętej Wieczerzy, aby karmić słowem i Ciałem Chrystusa.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiata tajemnic różańcowych :
    Róże kobiet po Prymarii
    Róże mężczyzn po Sumie.
  3. Zmarł Franciszek Buczek. Pogrzeb dzisiaj o godz. 14.00 Msza św. w kościele
  4. Jutro z racji wspomnienia św. Agaty, dziewicy i męczennicy będzie błogosławieństwo soli
    W ludowych przysłowiach: Gdzie święta Agata,  bezpieczna tam chata
    czy też: Sól świętej Agaty, strzeże od ognia chaty.
  5. We wtorek modlitwy Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  6. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Cecylii –  Jolanta Trelka.
  7. We czwartek spotkanie Akcji Katolickiej. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 17.00
  8. W dniach 24.07 – 31.07.2024 r. z naszej Parafii jest organizowana Pielgrzymka autokarowa do Macedonii. Koszt: 500 EURO + 1000 PLN. Szczegółowy program jest na stoliku
  9. Składamy serdeczne podziękowania za rozbieranie choinek i szopki. Wszystkim którzy włączyli się w te prace. Bóg zapłać!
  10. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: … W tym tygodniu prosimy parafian: Durbajło Andrzej, Dziedzic Jan, Kosiński Grzegorz, Skrzypek Zdzisław, Jackowski Robert.