III Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                          21.01.2023 r.

1. Dziś trzecia niedziela zwykła w roku kościelnym, z inicjatywy papieża Franciszka od 2019 roku obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Niech będzie to szczególny czas odkrywania Boga i umacniania wiary przez lekturę tekstów natchnionych.
  2. Dzisiaj po Sumie spotkanie rodziców dzieci kl. III Szkoły Podstawowej.
  3. Dzisiaj, 21 stycznia, obchodzimy Dzień Babci, a jutro, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
  4. Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka …
  5. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  6. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Małgorzaty – Halina Kosińska
  7. We czwartek, 25 stycznia, przypada liturgiczne święto Nawrócenia Świętego Pawła. Kończy ono Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  8. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli Dzisiaj) jest tzw. składka remontowa. W kopertach składamy ofiary na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
    Dominik Krystian Dyl Ryszarda i Ireny – kawaler – zameldowany w Skołoszowie parafia Skołoszów
    i Sylwia Paulina Gałęza c. Stanisława i Zofii – panna – zameldowana w Ostrowie parafia tutejsza. Zapowiedź II
    Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami ma obowiązek powiadomić urząd parafialny.
  10. W dniach 24-31.07.2024 z naszej Parafi jest organizowana Pielgrzymka a autokarowa do Macedonii. Koszt: 500 EURO + 1000 PLN. Więcej informacji za tydzień
  11. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali:  W tym tygodniu prosimy parafian: Sota Andrzej; Kasprzak Zbigniew, Kotyla Marek, Rusinko Piotr. Skotnicki Józef,