XXXII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                  12.11.2023 r.

1. Dziś trzydziesta druga niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. W drugą niedzielę listopada obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą wspieramy dzisiaj chrześcijan na całym świecie, którzy nie mogą swobodnie wyznawać swojej wiary.
  2. W dniu dzisiejszym (12.11) zapraszamy na Patriotyczne śpiewnie, które odbędzie się w świetlicy wiejskiej od godz. 16.00. Organizatorem spotkania jest Zespół Pieśni i Tańca OSTROWIACY przy wsparciu Koła Gospodyń Wiejskich i Szkoły Podstawowej w Ostrowie.
  3. Jutro po Mszy św. o godx. 17.00 spotkanie Rady Duszpasterskie.
  4. W tygodniu o 16.30 wystawienie Najśw. Sakramentu; o 16.45 Wypominki a o 17.00 Msza św.
  5. We środę wyjątkowo Msza św.o godz. 18.00
  6. We wtorek zapraszamy na modlitwy z Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  7. We wtorek spotkanie formacyjne uczniów kl VIII Szk. Pod. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 17.00
  8. We czwartek spotkanie formacyjne Lektorów i Ministrantów. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 17.00
  9. W piątek w Radymnie w kościele Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 17.00 dziękczynienie za beatyfikacjęw archidiecezji przemyskiej, z przekazaniem relikwii
  10. Ogłoszenie Pana Sołtysa Uprzejmie informuje, że wpłaty podatku będzie można dokonać: 14.11 (wtorek) od godziny 9.00 do 15.00 w Domu Kultury w Ostrowie. Z poważaniem Sołtys Paweł Siara
  11. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli za tydzień) jest tzw. składka remontowa. W kopertach składamy ofiarę na tacę lub na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu. Pamiętajmy też o 10 zł na utrzymanie cmentarz.
  12. Sprzątanie kościoła: W dniu wczorajszym kościół sprzątali:… W tym tygodniu prosimy parafian; Małysz Bogdan. Szymczycha Krzysztof, Brzozowski Grzegorz, Kuś Elżbieta, Bernal Dariusz,