XXXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                    5.11.2023 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca listopada – zmiana tajemnic różańcowych.
    Róże Kobiet po Prymarii
    Róże Mężczyzn po na Sumie.
  2. Dzisiaj w naszej Parafii gościmy O. Marka Krysę – misjonarza z Tanzanii, który głosi do nas słowo Boże. Po Mszy św. będzie także rozprowadzał kalendarze misyjne.
  3. Zapowiadana na dzisiaj zbiórka ofiar jako wsparcie dla synów zmarłej Bogusławy Hołowacz jednak się nie odbędzie. Chłopaki dziękują za wszelkie przejawy wsparcia w tych trudnych chwilach.
  4. Od jutra posługę w naszej parafii podejmie ks. Rafał Grzebyk – nasz nowy Wikariusz, któremu życzymy wszelkich łask potrzebnych do pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie
  5. W tygodniu modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach
    poniedziałek od numeru 1 do 50
    wtorek od numeru 51 do 100
    środa od numeru 101 do 150
    czwartek od numeru 151 do 200
    piątek od numeru 201 do 250
    sobota od numeru 251 do końca.
    O 16.30 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu a o 16.45 Wypominki
  6. We wtorek zapraszamy na modlitwy z Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  7. W sobotę w Łowcach odpust ku czci św. Marcina – Suma o godz. 11.00.
  8. Za tydzień 12.11 zapraszamy na Patriotyczne śpiewnie, które odbędzie się w świetlicy wiejskiej od godz. 00
  9. Sprzątanie kościoła: … W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Siara Janusz. Szymczycha Marian, Maciaszek Marek, Stopa Kamil, Sebastianka Marek, Storek Jan