XXVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                          8.10.2023 r.

1. Dziś dwudziesta siódma niedziela w ciągu roku kościelnego..
  2. Dzisiaj Różaniec po Prymarii i po Sumie…
  3. W poniedziałek spotkanie formacyjne grupy biblijno – liturgicznej.
  4. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wieczne.
  5. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Augustyna –  Zbigniew Kosiński (w czasie nabożeństwa)
  6. We czwartek spotkanie formacyjne uczniów kl. VI. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 17.00
  7. W sobotę, 14 października, będziemy obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Wyraźmy naszą wdzięczności wobec nauczycieli, wychowawców i katechetów za trud ich pracy i wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia. W czasie Mszy Świętej o godz. 00 oraz nabożeństwa różańcowego będziemy modlić się za wszystkich nauczycieli, wychowawców, katechetów oraz pracowników oświaty.
  8. Także w sobotę spotkanie Rady Duszpasterskie, rozpoczynamy Mszą św. i Nabożeństwem o godz. 17.00 ciąg dalszy na plebani po Nabożeństwie
  9. W poniedziałek 16 października, przypada rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Z tej okazji za tydzień będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.
  10. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.00.
  11. Zgodnie z ustaleniami z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli za tydzień) jest tzw składka remontowa. W kopertach składamy ofiarę na tacę lub na konto w banku. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  12. W dniach 28 i 29 października z naszej Parafii jest organizowana Pielgrzymka autokarowa do Lichenia i Gietrzwałdu. Zapisy w zakrystii. Koszt 650 zł. Szczegóły Pielgrzymki dla zainteresowanych.
  13. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Homa Marian, Gwóźdź Damian, Szymczycha Wiesław, Wojciechowski Mieczysław, Czyż Stanisław,