XV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                  16.07.2023 r.

1. We wtorek modlitwy z Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  2. We czwartek do odmawiania różańca prosimy różę Św. Cecylii –  Jolanta Trelka
  3. W dniu 25.07 będziemy obchodzić wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, w związku z tym za tydzień błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św. Po poświęceniu pojazdów składka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  4. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – składka remontowa. W kopertach ofiarę składamy na tacę ewentualnie wpłacamy na konto. Cieszy fakt że wielu Parafian składa większe ofiary. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  5. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali… W tym tygodniu prosimy parafian: Baran Henryk, Kosiński Marian. Dominik Paweł, Czyż Jan, Pańczyszyn Józef, Ośmak Zbigniew