X Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                    11.06.2023 r.

1. Dziś przypada X niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  2. Trwa oktawa Bożeg Ciała …
  3. We wtorek modlitwy Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę MB Nieustającej Pomocy –  Janina Grygar
  5. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo wianków, nabożeństwo o godzinie 00. po procesji błogosławieństwo dzieci. Prosimy rodziców, aby wszystkie dzieci dotarły na to spotkanie z Panem Jezusem.
  6. W piątek, 16 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. To także z inicjatywy Świętego Jana Pawła II Światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  8. Podziękowanie za Procesje Bożego Ciała – szczególnie tym którzy przygotowywali piękne ołtarze oraz wszystkim którzy wzięli udział w procesji ( dzieciom, niosącym obrazy, chorągwie, sztandary, ministrantom, obsłudze liturgicznej, itd. )
  9. Przyjmujemy wpłaty na tygodnik Niedziela na III kwartał po 130 zł.
  10. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy.
  11. Zgodnie z decyzją Rady Duszpasterskiej w trzecią niedzielę miesiąca (czyli za tydzień) składka remontowa. Ofiarę składamy w kopertach na tacę ewentualnie wpłacamy na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu. Pamiętajmy
  12. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Siara Franciszek Janusz Mariusz, Gałęza Janusz, Wojtowicz Bogdan, Suchy Jan, Różanowski Leszek.