III Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                          22.01.2023 r.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską (kolędę) w naszej parafii. Dziękujemy tym, którzy nas przyjęli, za życzliwe spotkania, rozmowy, poświęcony czas i ofiary składamy serdeczne: „Bóg zapłać”. Zachęcamy do trwania w wierze i dawania świadectwa do czego motywuje nas hasło duszpasterskie: „ Wierzę w Kościół Chrystusowy”.
  2. Dziś trzecia niedziela zwykła w roku kościelnym, z inicjatywy papieża Franciszka od 2019 roku obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Niech będzie to szczególny czas odkrywania Boga i umacniania wiary przez lekturę tekstów natchnionych.
  3. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  4. We środę, 25 stycznia, przypada liturgiczne święto Nawrócenia Świętego Pawła. Kończy ono Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  5. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Małgorzaty – Halina Kosińska
  6. Za tydzień po Sumie spotkanie rodziców dzieci kl. III Szkoły Podstawowej.
  7. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali:  W tym tygodniu prosimy parafian: Stasik Damian, Walczak Mateusz, Kuropatwa Piotr, Fik Paweł, Kuropatwa Zdzisław.