XXV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                               18.09. 2022 r.

1. Dzisiaj (18.09) w naszej parafii Uroczystość odpustowa ku czci Św. Stanisława Kostki. Msze św. o godz. 8.00; 11.00 i 16.00. Suma odpustowa o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich parafian na nasze uroczystości. Bardzo proszę aby pomyśleć o procesji tzn. baldachim poniosą członkowie Rady Duszpasterskiej, chorągwie mężczyźni a tzw. branżowe przedstawiciele danej branży, obrazy – po 4 dziewczyny z klasy VIII, VII, VI i V.
  2. Dzisiaj – dwudziesta piąta niedziela w ciągu roku a zarazem Dzień Środków Społecznego Przekazu, obchodzony w Polsce w trzecią niedzielę września. Składka na tacę będzie przeznaczona na diecezjalne radio „Fara”.
  3. We wtorek modlitwy BRACTWA RATOWANIA DUSZ OD POTĘPIENIA WIECZNE.
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Rity – Bogusława Lotycz
  5. W czwartek spotkanie grupy biblijno – liturgicznej. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00
  6. Za tydzień po Sumie spotkanie rodziców dzieci klasy III Szkoły Podstawowej.
  7. Dzisiaj trzecią niedzielę miesiąca – składka remontowa. W kopertach po 50 zł od rodziny, składamy na tacę lub wpłacamy na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  8. Ogłoszenie KGW: Koło Gospodyń Wiejskich w Ostrowie przypomina osobom, które zgłosiły się na „Integralne spotkanie seniorów mieszkańców Ostrowa” 25 września tj. niedziela o godz. 15.00 w Świetlicy Wiejskiej w Ostrowie. Z poważaniem Prezes KGW Zofia Wojciechowska
  9. Ogłoszenie Towarzystwa Zespołu Pieśni i Tańca. Walne Zebranie Towarzystwa odbędzie się w poniedziałek (26.09.2022) o godzinie 19.00 w świetlicy wiejskiej. Zarząd
  10. Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej …
  11. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Szymański Bogdan, Kwaśny Janusz, Bandas Mieczysław, Duda Tadeusz, Kwaśny Grzegorz.