XXIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                           4. 09. 2022 r.

1. Dziś XXIII niedziela w ciągu roku, I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych: Róże kobiet po Prymarii.
    Róże mężczyzn po Sumie.
  2. We wtorek modlitwy BRACTWA RATOWANIA DUSZ OD POTĘPIENIA WIECZNEGO
  3. We wtorek spotkanie uczniów kl. VIII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę MB Niepokalanie Poczętej –  Renata Koralewicz
  5. We czwartek święto Narodzenia NMP – modlitwa dziękczynna za zbiory i modlitwa o Boże błogosław. dla pracy rolnika (poświęcenie ziarna pod zasiew).
  6. W sobotę o godz. 19.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej.
  7. Za tydzień – 11 września – XXIII Piesza Pielgrzymka z Ostrowa do Sanktuarium M.B. Pocieszania w Chłopicach. Wyruszamy o godz. 7.30 – – Msza w Chłopicach o 11.00 a o godz. 13.. będzie Droga krzyżowa. Powrót własnym środkiem transportu lub busem (na busa proszę zapisać się z zakrystii).
  8. Proszę o wpłacanie na tygodnik „Niedziela” na IV kwartał po 104 zł.
  9. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Słysz Urszula, Gil Marian, Blok Marian, Maciaszek Łucja, Blok Kazimierz, Trąd Artur