XVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                       17.07.2022 r.

1. We wtorek modlitwy z Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  2. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Cecylii –  Jolanta Trelka
  3. W sobotę 23 lipca przypada święto św. Brygidy (ok. 1302-1373), patronki Europy.
  4. W dniu 25.07 będziemy obchodzić wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, w związku z tym za tydzień błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych po każdej Mszy św. Po poświęceniu pojazdów składka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.
    Sylwester Mateusz Ośmak – kawaler – zameldowany w Ostrowie parafia tutejsza
    i Natalia Katarzyna Janusz – panna – zameldowana w Jarosławiu parafia Miłosierdzia Bożego. Zapowiedź I  Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami ma obowiązek powiadomić urząd parafialny.
  6. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – składka remontowa – zbiórka po 50 zł. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  7. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali… W tym tygodniu prosimy parafian: Sota Krzysztof, Storek Marian, Kosiński Henryk, Blok Maciej, Mazur Janusz.