XV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                         11.07.2021 r.

1. We wtorek zapraszamy na modlitw Bractwa Ratowania Dusz od potępienia wiecznego
  2. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Barbary –  Maria Storek
  3. W sobotę, 16 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel i historię szkaplerza, która swymi korzeniami sięga XIII wieku. Właśnie na górze Karmel duchowi synowie proroka Eliasza prowadzili gorliwe życie modlitwy. Z powodu prześladowań przenieśli się do Europy i dali początek nowemu zakonowi – karmelitów, który pięknie wpisał się w historię i duchowe oblicze Kościoła.
  4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – składka remontowa – zbiórka po 50 zł. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  5. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali… W tym tygodniu prosimy parafian: Janusz Mariusz, Gałęza Janusz, Wojtowicz Bogdan, Suchy Jan, Różanowski Leszek.