VI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                             13.02.2022 r.

1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.
  2. Jutro, 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  3. We wtorek modlitwy Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę MB Królowej Polski .-  Janina Sucha
  5. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli za tydzień) jest tzw. składka remontowa. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie wpłacamy na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  6. Lista ofiarodawców z sierpnia …
  7. Pielgrzymka do Medjugorie: W dniach 07 – 27.07 z naszej Parafii jest organizowana Pielgrzymka autokarowa do Medjugorie, Kosz to 230 Euro i 800 zł
  8. Za dwa tygodnie rozpoczniemy w naszej parafii renowację misji – rekolekcje wielkopostne. Szczegóły za tydzień
  9. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Siara Józef, Kokoszka Robert, Ratuszniak Wiesław, Mołoń Waldemar, Perczyk Andrzej