XXVIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                     10.10.2021 r.

1. W całej Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Papieski. Tegoroczne przesłanie brzmi Nie lękajcie się! Niosąc w sercach pamięć o św. Janie Pawle II, przyjacielu młodzieży, inicjatorze Światowych Dni Młodzieży, wielkim wychowawcy wielu pokoleń, pragniemy włączyć się w dzieło stypendialne Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone wolontariuszom fundacji.
  2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz.16.00 – bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. i tak będzie w kolejne niedziele października
  3. Dzisiaj po Sumie spotkanie rodziców uczniów kl. I Szkoły Ponadpodstawowej
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Stanisława Kostki (Wiesław Ratuszniak)
  5. We czwartek, 14 października, pamiętajmy o nauczycielach i wychowawcach, którzy obchodzą swoje doroczne święto. To ich dzień – Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą w ramach nabożeństwa różańcowego.
  6. W piątek spotkanie grupy biblijnoo – liturgicznej.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Przeprowadzimy także zbiórkę ofiar na wsparcie dzieła misyjnego Kościoła.
  8. Zgodnie z ustaleniami z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli za tydzień) jest tzw składka remontowa. W kopertach po 50 zł od rodziny  składamy na tacę lub na konto w banku. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  9. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Blok Kazimierz, Trąd Artur, Blok Marek, Duda Henryka, Duda Andrzej.