XXVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                    26.09.2021 r.

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie rodziców dzieci klasy III Szkoły Podstawowej.
  2. Dzisiaj w kościołach naszej ojczyzny liczenie wiernych …
  3. W dniu 26.09.2021 r. – czyli dzisiaj odbędzie się zebranie sprawozdawczo wyborcze. Zebranie rozpocznie się o godz. 17.00 w Świetlicy wiejskiej. Prosimy o niezwłoczne przybycie członków i sympatyków OSP Ostrów. Zarządu OSP w Ostrowie.
  4. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wieczne.
  5. Sołtys Sołectwa Ostrów zaprasza mieszkańców Ostrowa na zebranie wiejskie które odbędzie się we wtorek – 28.09.2021 – o godz. 18.00 w Świetlicy wiejskiej
  6. We środę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  7. We środę od godz. 10.00 – tak jak co roku – zbiórka płodów rolnych na fundację Wzrastanie w Jarosławiu.
  8. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Rity (Bogusława Lotycz)
  9. We środę o godz.18. 00 ks. Abp Adam Szal dokona poświęcenia mozaiki, która widnieje na frontonie kościoła.
  10. We środę spotkanie kandydatów na ministrantów
  11. W piątek rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólne różańcowe nabożeństwa o godz. 18.00 Pamiętajmy i przypominajmy innym, że za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny.
  12. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  13. Wyjazd kapłana z posługą sakramentalną do chorych w piątek o godz. 8.00.
  14. W pierwszy piątek wynagradzamy zniewagi, jakie Serce Jezusowe doświadcza przez oziębłość ludzkich serc.
  15. W piątek spotkanie formacyjne grupy biblijno – liturgicznej.
  16. W pierwszą sobotę o godz. 18.00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny a po Mszy Nabożeństwo Fatimskie.
  17. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca października, zmiana tajemnic różańcowych.
    Róże Kobiet po Prymarii.
    Róże Mężczyzn po na Sumie.
    Różaniec po Prymarii i po Sumie.
    Na Sumie dzieci kl. III Szk. Pod. otrzymają różaniec.
    Kamil Patrycjusz Joniec– kawaler – zam. w Ostrowie par. tutejsza
    i Magdalena Stryczek
    – panna – zam. w Łowcach par. Łowce. Zapowiedź II
    Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami ma obowiązek powiadomić urząd parafialny.
  19. Ogłoszenie dotyczące organizowanych w naszej wiejskiej świetlicy zajęć ruchowych z ZUMBY. W każdy poniedziałek i czwartek o godz.19.00 jest możliwość skorzystania z zajęć ruchowych ZUMBY. Wszystkie osoby chętne do wzmożenia aktywności fizycznej zapraszamy! Organizatorzy!
  20. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Buczkowski Leszek, Lizoń Kazimierz, Lizoń Augustyn, Roman Mieczysław, Lizoń Mieczysław.