XXIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                        5. 09. 2021 r.

1. Dziś XXIII niedziela w ciągu roku, I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych: Róże kobiet po Prymarii.
    Róże mężczyzn po Sumie.
  2. We wtorek modlitwy Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego
  3. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Anny (Maria Sidor)
  4. We środę święto Narodzenia NMP – modlitwa dziękczynna za zbiory i modlitwa o Boże błogosław. dla pracy rolnika (poświęcenie ziarna pod zasiew).
  5. We czwartek po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie lektorów i ministrantów.
  6. W piątek po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie grupy biblijno-liturgicznej.
  7. W sobotę do pracy przy kościele przed odpustem prosimy parafian od nr 181 do 240. Prosimy przynieść grabki do grabania i sprzęt do czyszczenia kostki.
  8. W przyszłą niedzielę była ogłaszana Piesza Pielgrzymka z Ostrowa do Sanktuarium M.B. Pocieszania w Chłopicach. Jedna ze względu na Uroczystość beatyfikacji kardynała Wyszyńskiego i Matki Róży Czackie nasza Pielgrzyma odbędzie się za 2 tygodnie – 19 września
  9. Od kilku lat mamy zamiar wybudować tzw. „Grotę Matki Bożej”.– w związku z tym jest prośba do parafian: gdyby ktoś miał ładne okrągłe kamienie to prosimy ofiarować je na ten cel! Ponawiamy prośbę …..
  10. Proszę o wpłacanie na tygodnik „Niedziela” na IV kwartał po 78 zł.
  11. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Michalicha Władysław, Broda Rafał, Grabski Marian, Maciaszek Leszek, Mołoń Bronisław, Baran Henryk, Kosiński Marian.