XXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                     22.08.2021 r.

1. We wtorek zapraszamy na modlitw Bractwa Ratowania Dusz od potępienia wiecznego.
  2. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Jadwigi Królowej (Zofia Siara)
  3. We czwartek, 26 sierpnia, nasze myśli i serca skierujemy do Jasnej Góry, aby uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. Msze Święte o godz. 00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy parafian i gości na modlitwę w tym dniu poświęconym Maryi, która od przeszło sześciuset lat króluje w jasnogórskim sanktuarium i otacza swoją matczyną opieką naszą Ojczyznę.
  4. Za tydzień w niedzielę w Skołoszowie Dożynki Powiatowe i Gminne. U nas na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie wieńca dożynkowego a później dołączymy do świętowania w Skołoszowie na placu przy autostradzie. Organizatorzy zapraszają do radosnego świętowania. Przewidziane są różne atrakcje min. Wyatęp Zespołu Pieśni i Tańca OSTROWIACY
  5. Sprzątanie kościoła:  W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Kud Ryszard. Kamiński Marek, Skrabiński Grzegorz, Marciak Janina, Buk Henryk.