XII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                     20.06.2021 r.

1. Komunikat ks. Abp Adama Szala: Biskupi polscy zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że z dniem 20 czerwca br., zostaną zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały ze względów kowidowych. Jednocześnie odwołuję wcześniej wydane zarządzenia, związane z ograniczeniami wynikającymi z pandemii.
  2. We wtorek modlitwy Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  3. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Maksymiliana Kolbe (Marian Storek)
  4. We czwartek przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msze Święte o godz. 00 i 18.00.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Msza św. na zakończenie roku o godz. 00 – zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Pamiętajmy też o spowiedzi by po bożemu zakończyć rok szkolny.
  6. Przyjmujemy wpłaty na tygodnik Niedziela na III kwartał po 78 zł.
  7. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Za tydzień spotkanie dla grupy św. Józefa w Radymnie w kościele św. Wawrzyńca po mszy św. o godz. 17.00
  8. Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Radymno Sp. Z o.o. zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Radymno o telefoniczne lub za pośrednictwem poczty elektronicznej podawanie wskazania (stanu) wodomierza do dnia 15.06.2021 r.
  9. Zgodnie z decyzją Rady Duszpasterskiej w trzecią niedzielę miesiąca (czyli dzisiaj) składka remontowa. Po 50 zł od rodziny składamy w kopertach na tacę ewentualnie wpłacamy na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu. Pamiętajmy też o składce na koszenie cmentarza
  10. Lista ofiarodawców z miesiąca luty …
    Konrad Soroka Marka i Alicji zd. Dyjak – kawaler – zameldowany w Starym Dzikowie parafia Stary Dzików
    i Barbara Krawiec c. Wacława i Teresy zd. Kud – panna – zameldowana w Ostrowie parafia tutejsza. Zapowiedź II
    Kamil Napora
    s. Adama i Beaty – kawaler – zameldowany w Pruchniku parafia Pruchnik
    i Aneta Hołowacz  c. + Józefa i Zuzanny zd. Siara – panna – zameldowana w Ostrowie parafia tutejsza. Zapowiedź I Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami ma obowiązek powiadomić urząd parafialny.
  12. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Kosiński Zbigniew, Wolański Stanisław, Oronowicz Jerzy, Michalik Mieczysław, Chudzik Andrzej,