Poniedziałek Wielkanocny

Ogłoszenia duszpasterskie                              5.04.2021 r.

1. W ramach oktawy Wielkanocy jutro przypada drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. o godz. 8.00; 9.30 i 11.00
  2. W tych dniach pamiętajmy także o chwili modlitwy przy grobach naszych najbliższych, którzy przez chrzest zostali wszczepieni w Chrystusa i teraz oczekują na pełny udział w Jego zmartwychwstaniu.
  3. Jutro o godz. 11.30 pogrzeb + Tadeusza Senio (msza św. w kościele) następnie o godz. 13.00 pochówek na cmentarzu w młynach.
  4. Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00
  5. Codziennie po mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. We wtorek zapraszamy na cotygodniowe modlitwy z Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  7. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Anny (Maria Sidor)
  8. Przyszłą niedzielę – drugą niedzielę Wielkanocy – będziemy obchodzili jako Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Niedziela ta zainauguruje również Tydzień Miłosierdzia.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych:
    róże kobiet po Prymarii
    róże mężczyzn po Sumie
  10. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Stasik Damian, Kuropatwa Piotr, Fik Józef, Kuropatwa Zdzisław, Domszy Wiesław