V Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                             7.02.2021 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, zmiata tajemnic różańcowych :
    Róże kobiet po Prymarii
    Róże mężczyzn po Sumie.
  2. Jutro zbiórka ministrantów i lektorów – oczywiście rozpoczynamy mszą św. o godz. 17.00
  3. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Małgorzaty (Halina Kosińska)
  5. We czwartek 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Radio FARA i Telewizja Internetowa FARA.TV zapraszają chorych, cierpiących, samotnych i niepełnosprawnych, przebywających w Domach Pomocy Społecznej, Środowiskowych Domach Samopomocy, Warsztatach Terapii Zajęciowej oraz Domach Dziennego Pobytu do duchowej łączności na wspólnej modlitwie, która będzie miała miejsce w czwartek, 11 lutego 2021 r. w Centrum Medyczno-Charytatywnym Caritas w Krośnie, które w tym roku obchodzi swoją 10. rocznicę działalności. Modlitwie przewodniczył będzie abp Adam Szal. Początek transmisji radiowo-telewizyjnej o godz. 10:30.
  6. Dekret ks. Arcybiskupa Adama Szala w związku z ustanowieniem Roku św. Józefa
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy na stoliku za ławkami.
  8. Składamy serdeczne podziękowania za rozbieranie choinek i szopki. Wszystkim którzy włączyli się w te prace Bóg zapłać
  9. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: … W tym tygodniu prosimy parafian: Siwoń Stanisław, Szymczycha Stanisław, Gołębiowski Zbigniew, Usiądek Jarosław, Wojciechowski Stanisław.