XXXII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                   8.11.2020 r.

1. Dzisiaj XXXII niedziela w ciągu roku – zmiana tajemnic różańcowych.
    Róże Kobiet po Prymarii.
    Róże Mężczyzn po na Sumie.
  2. Dzisiaj, w drugą niedzielę listopada, solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. My cieszymy się wolnością religijną, nie możemy jednak zapominać, że są na świecie kraje i narody, gdzie chrześcijaństwo jest prześladowane. Wielu wyznawców Chrystusa płaci za wiarę najwyższą cenę – oddaje swoje życie. Ofiarujmy im dar modlitwy.
  3. Dzisiaj po Sumie spotkanie rodziców uczniów kl. I Szkoły Ponadpodstawowej
  4. W poniedziałek, 9 listopada świętujemy rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. To święto przypomina, że jesteśmy cząstką jednego Kościoła powszechnego. Bazylika Laterańska jest katedrą biskupa Rzymu, czyli papieża, i matką wszystkich kościołów świata.
  5. Jutro po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie uczniów kl. I Szkoły Ponadpodstawowej
  6. W środę, 11 listopada będziemy świętować Święto Niepodległości. Pamiętajmy o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. Niech w tych dniach nie zabraknie modlitewnej pamięci w intencji naszej Ojczyzny.
  7. We środę w Łowcach odpust ku czci św. Marcina..
  8. We środę do odmawiania różańca prosimy róże Św. Pawła Apostoła (Mieczysław Wojciechowski)
  9. W naszym kościele w listopadzie codziennie po mszy św. o godz. 17.00 polecamy naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach
  10. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca ( czyli za tydzień) jest tzw. składka remontowa. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę lub na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  11. Podziękowania dla kolejnej rodziny która złożyła ofiarę remont kościoła – 10 tyś. zł.
  12. Sprzątanie kościoła: … W tym tygodniu prosimy parafian; Leśniowski Tadeusz, Słysz Urszula, Gil Marian, Blok Marian, Maciaszek Łucja, Blok Kazimierz