XIV niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie         5.07.2020 r.

1. Dziś przypada pierwsza Niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych:

róże kobiet po Prymarii

róże mężczyzn po Sumie

1. Msze św. w niedzielę w okresie wakacyjnym ( lipiec – sierpień ) o godz. 00; 9.30 i 11.00 nie będzie Mszy s. po południu.
  2. W związku z ulewnymi opadami deszczu w ostatnich dniach, w wielu miejscowościach Archidiecezji Przemyskiej doszło do powodzi i podtopień. Prosimy o solidarność i wsparcie dla poszkodowanych poprzez dołączenie do zbiórki do puszek, która zostanie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej – dzisiaj – w 14. Niedzielę zwykłą, tj. 5 lipca 2020 r.
  3. W poniedziałek, 6 lipca, w liturgiczne wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych, związane ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych.
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę MB Nieustającej Pomocy (Janina Grygar)
  5. W sobotę, 11 lipca, obchodzimy święto Świętego Benedykta (480-547), opata, patrona Europy. Założony przez niego zakon benedyktynów przyczynił się do pogłębienia życia religijnego w Kościele, ale i szeroko rozumianej kultury.
  6. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali… W tym tygodniu prosimy parafian: Molenda Zbigniew, Jasiewicz Witold. Baran Marian, Siara Paweł, Koralewicz Janusz,