II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Ogłoszenia duszpasterskie                                 5.01.2020 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.
    Róże kobiet po Prymarii;
    róże mężczyzn po Sumie.
  2. Zaproszenie na jasełka …
  3. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Zgodnie z dawnym zwyczajem witym dniu pobłogosławimy kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.
  4. Jutro w Uroczystość Trzech Króli zapaszmy wszystkich chętnych na czuwanie przy żłóbku oraz wspólne kolędowanie na godz. 17.00 do naszego kościoła parafialnego.
  5. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  6. We środę do odmawiania różańca prosimy różę św. Małgorzaty (Haliny Kosińskiej)
  7. We środę spotkanie formacyjne uczniów kl. VIII Szkoły Podstawowej.
  8. We czwartek po mszy św, adoracja Najśw. Sakramentu
  9. Planowany dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej.
    Sobota – od godz. 900 – od nr 1 do krzyżówki łowieckiej
    Przygotować : krzyż, świecę, wodę święconą, Pismo święte.
  10. Msza św. w tygodniu o godz. 17.oo ; w sobota o godz. 7.00
  11. Okres Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas spotkań opłatkowych. Zapraszamy członków grup z naszej parafii na takie spotkanie, które odbędzie się za dwa tygodnie 19.01, o godz. 17.00. Zapisy do następnego czwartku w zakrystii.
  12. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali. W tym tygodniu prosimy parafian: Ciubra Jan, Chamuła Jan, Chamuła Paweł, Kotyla Zbigniewa, Siara Józef, Czyż Piotr,
  13. Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzymy pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.