XXXIII Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie                                  17.11.2019 r.

 1. Dziś przeżywamy 33. niedzielę w ciągu roku, a to oznacza, że rok liturgiczny zbliża się do końca.
 2. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00. Po Mszy św. modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach.
 3. We środę do odmawiania różańca prosimy Różę MB Fatimskiej (Lucyna Domszy)
 4. We środę spotkanie formacyjne uczniów kl. VI Szkoły Podstawowej.
 5. We czwartek, 21 listopada, w liturgii wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. Gdy Maryja miała trzy lata, rodzice, św. Joachim i św. Anna, oddali Ją kapłanowi Zachariaszowi, ojcu św. Jana Chrzciciela, na wychowanie i naukę. Maryja pozostała w świątyni około 12 lat.
 6. W piątek przypada wspomnienie Świętej Cecylii, patronki muzyki kościelnej.
 7. W piątek zbiórka lektorów i ministrantów.
 8. W sobotę – 23 listopada odbędzie się Pielgrzymka Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży do Katedry.
 9. W przyszłą niedzielę, 24 listopada, będziemy przeżywali uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela przed Adwentem. Tradycyjnie uroczystość Chrystusa Króla jest świętem Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza.
 10. W przyszłą niedzielę po Sumie spotkanie rodziców uczniów kl. III szkoły podstawowej.
 11. Podziękowania Pani Dyrektor za akademię …
 12. Podziękowania za prace w ogrodzie biblijnym….
  W sobotę na godz. 10.00 prosimy członków wszystkich grup parafialny ( szczególnie mężczyźni). Ogród biblijny powstaje dzięki pieniążkom pozyskanym z programu Caritas
 13. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca ( czyli dzisiaj) jest tzw. składka remontowa – na dach kościoła. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę lub na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu. Pamiętajmy też o 10 zł na cmentarz 9Potrzebne są wykładziny na ławki) … Lista ofiarodawców z miesiąca września …
 14. Kobieta w Watykanie – spotkanie z Magdaleną Wolińską – Riedl odbędzie się w dniu 8 grudnia o godz. 17.30 w Seminarium w Przemyślu
 15. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu prosimy parafian; Szymański Bogdan, Kwaśny Janusz, Kość Edward, Bandas Mieczysław, Zimoński Mariusz.