XXXII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                        10.11.2019 r.

1. Dziś – trzydziesta druga niedziela w ciągu roku.
  2. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych na całym świecie.
  3. Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie..
  4. Jutro w Łowcach odpust ku czci św. Marcina – Suma o godz. 11.00.
  5. Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej o uroczystościach szkolnych …
  6. We środę do odmawiania różańca prosimy róże MB Nieustającej Pomocy (Janiny Grygar)
  7. We środę spotkanie uczniów kl. VII Szkoły Podstawowej
  8. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00 z wyjątkiem poniedziałku i czwartku – w poniedziałek i czwartek msza św. o 18 tej. Po Mszy św. modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach.
  9. Ogłoszenie Pana Sołtysa Uprzejmie informuje, że wpłaty podatku będzie można dokonać: 13.11 (środa) od godziny 9.00 do 15.00 w Domu Kultury w Ostrowie. Można również dokonać wpłaty u sołtysa w domu w czwartek i piątek (14 i 15 listopada)
    Z poważaniem Sołtys Paweł Siara
  10. Podziękowania za wczorajszą pracę przy ogrodach biblijnych dla; Beaty Blok, Beaty Gałęza, Celiny Trelka, Janiny Dominik, Maii Suchy, Marii Blok, Renaty Koralewicz, Karola Jasiewicza, Krzysztofa Stawarza oraz za pracę Ewy Chamuła i Magdaleny Suchy
  11. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca ( czyli za tydzień) jest tzw. składka remontowa. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę lub na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  12. Sprzątanie kościoła: … W tym tygodniu prosimy parafian; Domszy Eugeniusz, Sebastianka Franciszek, Storek Krzysztof. Słaby Kazimierz, Wąsik Ryszard