XII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                            23.06.2024 r.

1. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw.
  2. W poniedziałek, 24 czerwca, przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Odpust w Łowcach.
  3. We wtorek zapraszamy na modlitwy z Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  4. W środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Bernadety Soubirous – Agnieszka Sota
  5. W sobotę przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Do szczególnego dziękczynienia za depozyt wiary przekazany nam przez Apostołów zapraszamy o godz.8.00 i 18.00 Składka na tacę będzie przeznaczona na tzw. świętopietrze, czyli do dyspozycji papieża.
  6. W niedzielę zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  7. We czwartek – 4 lipca – wyrusza Przemyska Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. Chcemy łączyć się duchowo z tymi którzy będą pielgrzymować. Z inicjatywy Radia Fara jest organizowana sztafeta różańcowa w ramach duchowego pielgrzymowania. Chętni mogą się zgłosić bezpośrednio do Radia Fara…
  8. W sobotę 29.06 o godz. 19.00 w kościele św. Wawrzyńca odbędzie się spotkanie organizacyjne Grupy św. Józefa
  9. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Majkut Halina, Roman Krzysztof, Buczkowski Leszek, Lizoń Augustyn, Słysz Urszula, Gil Marian