XXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                                     25.08.2024 r.

1. Dzisiaj w Budzyniu Dożynki Gminne. Na dożynki zaprasza Urząd Gminy z Panem Wójtem
    O godz. 14.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony!
    Po Mszy św. przemarsz korowodu dożynkowego na miejsce uroczystości
    Przywitanie gości – Prezentacja wieńców
    Występ Zespołu Pieśni i Tańca Ostrowiacy – Występ orkiestry dętej z Sośnicy
    Przewidziane są też różne atrakcje.
  2. Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej
  3. We wtorek modlitwy Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Anny –  Maria Sidor
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
    – róże kobiet po mszy św. o godz. 8.00
    – róże mężczyzn po Sumie.
  6. We wtorek 3 września będzie Uroczystość Peregrynacji Obrazu NSPJ. Kontynuujemy przygotowanie do tej Uroczystości. W sobotę o godz. 18.00 rozpoczniemy Triduum przed Uroczystością! Sama Uroczystość rozpocznie się we wtorek 3 września o godz. 18.00 – Szczegółowy plan za tydzień
  7. Jeszcze do środy zbiórka płodów rolnych (pszenica)na Seminarium Duchowne w Przemyślu
  8. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian (przed peregrynacją!): Kubaka Henryk, Wiech Józef, Blok Zbigniew, Ciubra Jan, Chamuła Jan, Chamuła Paweł, Kotyla Zbigniewa, Czyż Piotr, Homa Marian, Gwóźdź Damian, Szymczycha Wiesław, Sadłos Mariusz, Czyż Stanisław, – trzeba też posprzątać wokół kościoła i na parkingu – dlatego prosimy przynieść ze sobą grabki.