XIV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                               7.07.2024 r.

1. Od dzisiaj porządek wakacyjny mszy s. Msze św. niedzielne w lipcu i sierpniu o godz. 8.00; 9.30 i 11.00
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca lipca, zmiana tajemnic różańcowych
    Róże kobiet po Prymarii
    Róże mężczyzn po Sumie
  3. Dzisiaj rozpoczynamy Nowennę 9 tygodni przed Peregrynacją Obrazu NSPJ, która będzie miała miejsce w naszej Parafii 3 września
  4. Dzisiaj wspomnienie błogosławionych Józefa i Wiktorii Ulmów oraz ich Dzieci. Modlimy się w intencji rodzin naszej Archidiecezji i Ojczyzny.
  5. W poniedziałek, 8 lipca, przypada wspomnienie św. Jana z Dukli kapłana, patrona Archidiecezji.
  6. We wtorek zapraszamy na modlitw Bractwa Ratowania Dusz od potępienia wiecznego.
  7. W środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Barbary –  Maria Storek
  8. Są do nabycia albumy z beatyfikacji rodziny Ulmów w cenie 100 zł za album – warto skorzystać
  9. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali… W tym tygodniu prosimy parafian: Duda Andrzej, Blok Mieczysław, Jaromi Krzysztof, Hołowacz Jolanta, Storek Elżbieta . Koralewicz Krzysztof.