III Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                             24.01.2021 r.

1. Zachęcamy do wzięcia udziału w radiowej wizycie duszpasterskiej, w ramach której Radio FARA odwiedzi Metropolita Przemyski, abp Adam Szal. Wizyta będzie miała miejsce 24 stycznia 2021 r. (niedziela) na antenie Rozgłośni i rozpocznie się o godz. 45. W programie przewidziano modlitwę w intencji wiernych Archidiecezji Przemyskiej, błogosławieństwo domów oraz wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Radio FARA możemy słuchać na częstotliwości 98,2 MHz lub 104,5 MHz oraz w Internecie –info na www.radiofara.pl
  2. Solidarni z Chorwacją: Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia 2021 r. „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.
    Prosimy o solidarność i wsparcie dla poszkodowanych Chorwatów poprzez dołączenie do zbiórki do puszek, która zostanie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej w Niedzielę. 24 stycznia 2021 r.
  3. Dzisiaj po Sumie spotkanie rodziców dzieci kl. III Szkoły Podstawowej.
  4. W dniu jutrzejszym Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
  5. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  6. We środę do odmawiania różańca prosimy różę MB Fatimskiej (Lucyna Domszy)
  7. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali:  W tym tygodniu prosimy parafian: Czyż Stanisław, Czerwiński Stanisław, Wiszyński Mieczysław, Stopa Andrzej, Suchy Jan.