II Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                                17.01.2021 r.

1. Jutro rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W czasie tego tygodnia prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.
  2. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  3. We środę do odmawiania różańca prosimy różę MB Nieustającej Pomocy (Janina Grygar)
  4. We czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków.
  5. Za tydzień po Sumie spotkanie rodziców dzieci klasy III Szkoły Podstawowej przygotowujących się do I Komunii świętej.
  6. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli dzisiaj) jest tzw składka remontowa. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę
    ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu. Lista ofiarodawców z września …
  7. Wczoraj kościół sprzątali- W tym tygodniu prosimy parafian: Siara Józef, Czyż Piotr, Homa Marian, Gwóźdź Damian, Szymczycha Wiesław, Wojciechowski Mieczysław,