III Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie                      15.03.2020 r.

1. W dniu dzisiejszym msze św. o godz. 00; 9.30; 11.00; 15.00 i 16.30
    Gorzkie Żale w domu, możemy skorzystać z transmisji radia FARA o 17.00
  1. W tygodniu msze św. o godz. 8.00 i 17.00
  2. Codziennie po mszy św. o godz. 17.00 w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. We wtorek zapraszamy na cotygodniowe modlitwy z Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Teresy z Avila – (Zofii Poliszak) – w czsie adoracji
  5. W czwartek, 19 marca, przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Pana Jezusa. Podczas Mszy Świętej o godz. 00 i 17.00 tego dnia przez wstawiennictwo św. Józefa będziemy modlić się w intencji kościoła.
  6. Drogi krzyżowej w piątki o godz. 00 i 17.00
  7. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli dzisiaj) jest tzw. składka remontowa na dach. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  8. Za tydzień msze św. o godz. 00; 9.30; 11.00; 15.00 i 16.30
  9. W związku z odwołaniem Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Błażowej (3-5 kwietnia 2020 r.), młodzież, która się zgłosiła zapraszamy do zakrystii po odbiór pieniążków
  10. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Gilarski Marian, Borys Jan, Lepszy Jan, Gałęza Grzegorz, Grabski Krzysztof.
  11. Zachęcamy wszystkich wiernych, by wzorem naszych przodków, w tych szczególnych dniach umieścić w oknach domów wizerunek Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, w której Bóg dał Narodowi Polskiemu przedziwną pomoc i obronę, a Jej Święty Obraz Jasnogórski wsławił niezwykłą czcią wiernych. Niech będzie świadectwem naszej wiary i modlitwy błagalnej za naszą Ojczyznę i wszystkie kraje objęte chorobą.