VI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                              16.02.2020 r.

1. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  2. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Joanny Beretty-Molla (Zofia Kwaśny)
  3. We czwartek po mszy św, adoracja Najśw. Sakramentu.
  4. W sobotę z okazji Święta Katedry Świętego Piotra Apostoła, podczas Mszy Świętej o godz. 17.00 będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla papieża.
  5. W sobotę po mszy św. spotkanie Rady Duszpasterskiej
  6. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli dzisiaj) jest tzw. składka remontowa na dach. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu. Lista ofiarodawców z grudnia za tydzień. Kilka zdań podsumowani za 2019 r. także za tydzień!
  1. Ogłoszenie OSP Ostrów. Zarząd OSP w Ostrowie zaprasza na zebranie sprawozdawcze OSP w Ostrowie, które odbędzie się dzisiaj o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Ostrowie.
  2. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Maciaszek Marek, Tymoczko Józef, Sebastianka Marek, Szymczycha Józef, Storek Jan, Małysz Bogdan.
  3. Boże błogosławieństwo niech towarzyszy wszystkim jubilatom i solenizantom.