V Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                                 9.02.2020 r.

1. We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszej wspólnocie Dzień Chorego będziemy obchodzić w czasie rekolekcji parafialnych, które rozpoczniemy pod koniec lutego.
  2. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  3. We wtorek spotkanie formacyjne uczniów kl. VI
  4. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Jadwigi Królowej (Zofii Siara)
  5. We czwartek po mszy św, adoracja Najśw. Sakramentu.
  6. W piątek spotkanie formacyjne grupy biblijno – liturgicznej
  7. W sobotę msza św. o godz. 7.30
  8. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli za tydzień) jest tzw składka remontowa. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  9. Podziękowania Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej
  10. Ogłoszenie OSP Ostrów. Zarząd OSP w Ostrowie zaprasza na zebranie sprawozdawcze OSP w Ostrowie, które odbędzie się za tydzień o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Ostrowie.
  11. Przypominamy o zapisach na pielgrzymkę do Medjugornie, która odbędzie się w dniach 22.08 do 28.08
  12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która znajduje się przy na stoliku za ławkami.
  13. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: … W tym tygodniu prosimy parafian: Stopa Jan, Stopa Adam, Siara Janusz. Bednarz Kazimierz, Szymczycha Marian
  14. Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.