Święto Świętej Rodziny

Ogłoszenia duszpasterskie                              29.12.2019  r.

1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny.
  2. Jutro msza św. rano o 7.00
  3. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii.
    poniedziałek – od nr 215 do nr 170 (jeden ksiądz)
    wtorek – od nr 170 do kościoła
  1. We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na specjalne nabożeństwo o godz. 00, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.
  2. We środę, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte o godz. 00; 11.00 i 16.00. Rozpocznijmy nowy rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    Msza Święta w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych w czwartek o godz. 17.00.
  4. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej, rozpoczynamy Mszą św.
  5. Msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 17.00. Tego dnia spowiedź święta od godz. 16.30.
  6. W piątek odwiedziny chorych po domach od godz. 9.00
  7. Spotkanie grupy biblijno – liturgicznej w piątek po Mszy św.
  8. Czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny zapraszamy natomiast na sobotnią Mszę Świętą o godz. 7.00.
  9. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. W sobotę ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej.
    sobota – od godz. 9.00 – od kościoła do nr 70
  10. Za tydzień I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych:
    Róże kobiet Prymarii
    Róże mężczyzn po Sumie.
  11. Zapaszmy wszystkich chętnych na czuwanie przy żłóbku oraz wspólne kolędowanie w Uroczystość Trzech Króli ( 6.01 ) na godz. 17.00 do naszego kościoła parafialnego.
  12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  13. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Czyż Krzysztof, Kubaka Henryk, Hołowacz Bogusława, Wiech Józef, Blok Zbigniew.
  14. Wszystkim, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.