XXVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                    29.09.2019 r.

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie rodziców dzieci klasy III Szk. Pod.
  2. We wtorek rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólne różańcowe nabożeństwa o godz. 17.00 Pamiętajmy i przypominajmy innym, że za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny.
  3. We środę od godz. 9.00 – tak jak co roku – zbiórka płodów rolnych na fundację Wzrastanie w Jarosławiu.
  4. We środę w liturgii wspominamy św. Aniołów Stróżów. To wspomnienie ma nam przypominać, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, którego zadaniem jest obrona nas przed niebezpieczeństwami duszy i ciała.
  5. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Pawła Apostoła (Mieczysława Wojciechowskiego)
  6. We czwartek próba choru o godz. 19.00
  7. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek szczególną intencją wspólnej modlitwy różańcowej będzie prośba o nowe i święte powołania zakonne i kapłańskie, w piątek zaś wynagrodzenie zniewag, jakie Serce Jezusowe doświadcza przez oziębłość ludzkich serc.
  8. We czwartek spotkanie Akcji Katolickiej – rozpoczynamy Mszą świętą.
  9. Wyjazd kapłana z posługą sakramentalną do chorych w piątek o godz. 9.00.
  10. W piątek spotkanie formacyjne grupy biblijno – liturgicznej.
  11. W pierwszą sobotę o godz. 17.00 Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny a po Mszy Nabożeństwo Fatimskie.
  12. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca października, zmiana tajemnic różańcowych.
    Róże Kobiet rano po Mszy św. o godz. 8.00.
    Róże Mężczyzn po na Sumie.
    Różaniec po Prymarii i po Sumie. Na Sumie dzieci kl. III Szk. Pod. otrzymają różaniec.
  13. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Dominik Paweł, Szymczycha Mieczysław, Czyż Jan, Pańczyszyn Józef, Ośmak Zbigniew, Blok Józef, Gałęza Andrzej.