XXV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                      22.09. 2019 r.

1. Dziś – dwudziesta piąta niedziela w ciągu roku.
  2. Zaproszenie: Sołtys Sołectwa Ostrów zaprasza mieszkańców Ostrowa na zebranie wiejskie które odbędzie się dzisiaj, 22.09.2019 o godz. 12:15 w Świetlicy wiejskiej
  3. We środę w naszej parafii przeżywaliśmy Uroczystość odpustową Św. Stanisława Kostki. Wyrażamy naszą wdzięczność wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie i przeżycie tej uroczystości: Panu kościelnemu, organiście, ministrantom, scholii parafialnej sprzątającym i dekorującym kościół, niosącym chorągwie i feretrony, wszystkim biorącym udział w uroczystości i przygotowaniu do niej ( adoracje ) za wszystkie dary i ofiary niech Bóg wszystkim wynagrodzi.
  4. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wieczne.
  5. We wtorek spotkanie uczniów kl. VII Szk. Pod.
  6. We środę do odmawiania różańca prosimy różę Św. Augustyna (Augustyn Duda)
  7. We środę Zbiórka ministrantów ze szkoły podstawowej
  8. We czwartek o godz. 19.30 próba chóru.
  9. W sobotę, 28 września 2019 r. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie pod hasłem: Różaniec owocem tchnienia Ducha Świętego
  10. Za tydzień po Sumie spotkanie rodziców dzieci klasy III Szkoły Podstawowej.
    Rafał Sylwester Trelka Augustyna i Jolanty – kawaler – zam. w Ostrowie par. tutejsza
    i Dominika Ewa Pazyniak
    c. Tadeusza i Krystyny – panna – zam. w Laszkach par. Laszki. Zapowiedź II
    Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami ma obowiązek powiadomić urząd parafialny.
  12. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Michalicha Władysław, Broda Rafał, Grabski Marian, Maciaszek Leszek, Mołoń Bronisław, Baran Henryk, Kosiński Marian.