XXXII Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie                                   11.11.2018 r.

 1. Dziś – trzydziesta druga niedziela w ciągu roku.
 2. Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę.
 3. Dzisiaj katolicy w Polsce po raz 10. obchodzą Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary.
 4. Także dzisiaj w Łowcach odpust ku czci św. Marcina ( suma o godz. 11.00).
 5. Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły Podstawowej o uroczystościach szkolnych …
 6. Dzisiaj po południu msza św. o 17.00
 7. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00 z wyjątkiem środy – we środę msza św. o 18 tej. Po Mszy św. modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach.
 8. We środę spotkanie uczniów kl. III Gimnazjum
 9. We czwartek spotkanie lektorów i ministrantów
 10. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca ( czyli za tydzień) jest tzw. składka remontowa – na dach kościoła. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę lub na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
 11. Sprzątanie kościoła: … W tym tygodniu prosimy parafian; Blok Marek, Duda Henryka, Duda Andrzej, Blok Mieczysław, Jaromi Krzysztof,