XXIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                     21.10.2018 r.

1. Dziś – dwudziesta dziewiąta niedziela w ciągu roku, a zarazem Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczymy na materialną pomoc misjom i misjonarzom.
  2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe po każdej Mszy św.
  3. Dzisiaj liczenie wiernych w kościołach naszej ojczyzny.
  4. Dzisiaj wybory Samorządowe. Otrzymamy 4 karty do głosowania!
    Wybieramy Wójta Gminy Radymno
    Radnego do Rady Gminy Radymno;
    Radnego do Rady Powiatu;
    Radnego do Sejmiku Województwa Podkarpackiego
    Niech Duch Święty czuwa nad nami przy wyborze kandydatów !
  5. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II
  6. We wtorek zapraszamy na modlitwy z Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  7. We środę wspomnienie bł. Jana Wojciecha Balickiego
  8. We środę spotkanie uczniów kl VII Szkoły Podstawowej.
  9. We czwartek spotkanie lektorów i ministrantów
  10. W piątek spotkanie formacyjne grupy duszpastersko- liturgicznej.
  11. W sobotę (27.10) zapraszamy na wieczór uwielbienia. Rozpoczniemy mszą św. później różaniec i wieczór uwielbienia, który poprowadzi znany nam ks. Piotr Czarniecki. Będzie to etap przygotowania do misji świętych
  12. W nocy z soboty na niedzielę zostanie zmieniony czas letni na zimowy.
  13. W najbliższą niedzielę ( 28 X) w kościołach konsekrowanych poza Archikatedrą jest obchodzona rocznica poświęcenia kościoła własnego.
  14. Podziękowania od Siostry Marii Żywiec za ofiarna szkołę w Zambii. Zebrano 5320 zł. Niech Pan Bóg sam to wynagrodzi !
  15. Podziękowania za złożone dary na fundację WZRASTANIE
  16. Zgodnie z ustaleniami z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca ( czyli dzisiaj) jest tzw. składka remontowa. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie wpłacamy na konto parafialne. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
    Dzisiaj lista ofiarodawców na koszenie cmentarza
  17. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych pomyślmy, zatem o spowiedzi, aby ofiarować naszym zmarłym to, co najcenniejsze: Komunię św.: odpusty. Pomyślmy o zrobieniu porządku na cmentarzach.

Na bocznym ołtarzu  są wyłożone kartki, na wypominki (będzie skrzynka na wypominki). Bardzo proszę oby na karteczkach zapisać numer domu ponieważ w listopadzie będziemy modlić się za zmarłych
poniedziałek od numeru 1 do 50
wtorek    od numeru 51 do 100
środa       od numeru 101 do 150
czwartek od numeru 151 do 200
piątek     od numeru 201 do 250
sobota     od numeru 251 do końca.

1. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Wilk Danuta, Kubaka Mieczysław, Majkut Halina, Roman Józef, Buczkowski Leszek