XXVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                           7.10.2018 r.

1. Dzisiaj, dwudziesta siódma niedziela w ciągu roku, a jednocześnie wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele o godz. 17.00. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca października, zmiana tajemnic różańcowych.
    Róże Kobiet rano po Mszy św. o godz. 8.00.
    Róże Mężczyzn po na Sumie.
    Różaniec po Prymarii i po Sumie.
    Na Sumie dzieci kl. III Szk. Pod. otrzymają różaniec.
  3. W tym tygodniu zbiórka makulatury na studnie w Afryce, do czwartku włącznie proszę przywozić na plebanię – potem zostanie odebrana przez
  4. We środę na Mszę świętą zapraszam uczniów klasy III gimnazjalnych. Będziemy kontynuować przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.
  5. We czwartek po nabożeństwie spotkanie lektorów i ministrantów.
  6. W najbliższą sobotę (13 października ) odbędzie się IVArchidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Jarosławia ( Kolegiata ) do Matki Bożej Królowej Rodzin – początek o godz. 9.30
  7. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.
  8. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Dominik Paweł, Szymczycha Mieczysław, Czyż Jan, Pańczyszyn Józef, Ośmak Zbigniew,