XXV Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie                                      23.09. 2018 r.

 1. We wtorek w naszej parafii przeżywaliśmy Uroczystość odpustową Św. Stanisława Kostki i Wizytację Kanoniczną ks. Arcybiskupa. Wyrażamy naszą wdzięczność wszystkim którzy włączyli się w przygotowanie i przeżycie tej uroczystości: Panu kościelnemu, organiście, ministrantom, scholii parafialnej sprzątającym i dekorującym kościół, niosącym chorągwie i feretrony, wszystkim biorącym udział w uroczystości i przygotowaniu do niej ( adoracje ) za wszystkie dary i ofiary niech Bóg wszystkim wynagrodzi.
  Podziękowania dla rodziców bierzmowanej młodzieży za ufundowanie nowej kapy i współfinansowanie wystroju kościoła (kwiaty).
 2. Dziś – dwudziesta piąta niedziela w ciągu roku,
  Po Sumie spotkanie rodziców dzieci klasy III Szkoły Podstawowej.
 1. W poniedziałek o godz. 19.00 próba chóru.
 2. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wieczne
 3. We środę Nowenna do św. Józefa oraz spotkanie uczniów kl. III Gim i VIII Szk. Pod.
 4. W sobotę Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Kalwarii Pacławskiej – dziękczynienie za 100-lecie odzyskania niepodległości Polski
 5. W sobotę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Zachęcamy do częstego odmawiania modlitwy do św. Michała Archanioła, aby ograniczał wpływ szatana na nasze postępowanie.
 6. Za tydzień w naszej wspólnocie będziemy gościć S. Marię Żywiec ( Służebniczka ) pracującą w Zambii. Siostra zbiera pieniądze na budowę szkoły dla dzieci z tamtej miejscowości.
 7. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary – lista  ofiarodawców z lipca.
 8. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Krawiec Wacław, Sebastianka Zbigniew, Jędrzejko Tadeusz, Michalicha Władysław, Broda Rafał,