XVI niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                                         22.07.2018 r.

1. Jutro, 23 lipca przypada święto św. Brygidy (ok. 1302-1373), patronki Europy.
  2. We środę, 25 lipca, obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła.
  3. Pod tą samą datą czcimy też św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Dzisiaj po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiary do puszek na środki lokomocji dla misjonarzy…
  4. We czwartek, 26 lipca, w liturgii wspominamy św. Joachima i św. Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Modlimy się za rodziców i dziadków.
  5. Lista ofiarodawców z miesiąca maja …..
  6. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Grabski Krzysztof, Kubaka Janusz, Zubrzycki Zbigniew, Jakubik Halina, Gilarski Leon.