XI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                                         17.06.2018 r.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj procesja eucharystyczna zaraz po Sumie. W poniedziałek, wtorek i środę Msze Święte z procesją o godz.: 18.00
  2. We wtorek zapraszamy na modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  3. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek, 22 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 00 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na tę liturgię dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Spowiedź dzieci na zakończenie roku codziennie przed Mszą świętą. Bardzo proszę rodziców, aby tego przypilnowali.
  4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Odpust w Łowcach – Suma o godz. 11.00,
  5. Przyjmujemy wpłaty na tygodnik Niedziela na III kwartał po 65 zł.
  6. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Zachęcam do wzięcia udziału.
  7. Zgodnie z ustaleniami w trzecią niedzielę miesiąca (tzn dzisiaj ) składka remontowa – na dach. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer
    Lista Ofiarodawców z miesiąca kwietnia za tydzień.
  8. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: … W tym tygodniu prosimy parafian: Kupka Krzysztof, Grabski Jan, Durbajło Andrzej, Suchy Tomasz, Dziedzic Jan.