Święto Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie                                             7.01.2018 r.

1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Będziemy je śpiewać podczas liturgii. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.
  2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.
    Róże kobiet po Mszy św. o godz. 8.oo; róże mężczyzn po Sumie.
  3. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie kleryka z WSD z Przemyśla – Po Nabożeństwie spotkanie z członkami Dzieła Pomocy Powołaniom.
  4. Także dzisiaj zapraszamy do kościoła na wspólne kolędowanie na godz. 17.00
  5. We wtorek modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  6. Planowany dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej.
    Poniedziałek – od godz. 13.00 od Świetlicy Wiejskiej do torów
    Sobota – od godz. 900 – od nr 124 do torów i tzw Zagumienka
    Przygotować : krzyż, świecę, wodę święconą, Pismo święte.
  7. Msza św. w tygodniu o godz. o godz. 17.oo
  8. Okres Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas spotkań opłatkowych. Zapraszamy członków grup z naszej parafii na takie spotkanie, które odbędzie się za tydzień, o godz. 17.00. Zapisy do czw2artku w zakrystii.
  9. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali … W tym tygodniu prosimy parafian: Wąsik Ryszard, Szymański Bogdan, Kwaśny Janusz, Kość Edward, Bandas Mieczysław