XXXII Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie                             12.11.2017 r.

 

 1. Dziś – trzydziesta druga niedziela w ciągu roku.
 2. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00 z wyjątkiem poniedziałku i czwartku – w poniedziałek i czwartek msza św. o 16 tej
  Po Mszy św. modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach.
 3. We wtorek spotkanie formacyjne dla młodzieży.
 4. W czwartek w naszej parafii całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu Jest ona prowadzona w poszczególnych parafiach naszej archidiecezji od początku adwentu 2016. Nasza parafia została wyznaczona na najbliższy czwartek (16.11) .Módlmy się o dobrych głosicieli Słowa Bożego w naszych parafiach i w pracy misyjnej. Porządek adoracji wywieszony jest w gablotkach. Msze św. o godz. 8.00 i 16.00
 5. W piątek spotkanie formacyjne grupy duszpastersko-liturgicznej
 6. W sobotę przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki Ruchu Czystych Serc, która zginęła 18 XI 1914 roku, broniąc cnoty czystości i godności kobiety.
 7. W sobotę o 15.30 próba scholii
 8. Podziękowania za udział w akademii . . . .
 9. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca ( czyli za tydzień) jest tzw. składka remontowa – na dach kościoła. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę lub na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
 10. Sprzątanie kościoła: … W tym tygodniu prosimy parafian; Baran Henryk, Kosiński Marian, Dominik Paweł, Szymczycha Mieczysław, Czyż Jan
 11. Pragniemy przekazać słowa serdecznych życzeń dla wszystkich solenizantów i jubilatów