XXXI Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie                              5.11.2017 r.

 

 1. Dziś – trzydziesta pierwsza niedziela w ciągu roku i I niedziela miesiąca listopada. Po mszy św. Wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja.
 2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
  Róże Kobiet rano po Mszy św. o 8.00.
  Róże Mężczyzn po na Sumie.
 3. Jutro o godz. 13.00 pogrzeb + Krystyny Pasaj
 4. W tygodniu modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach według znanego porządku.
 5. W czwartek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu czyli papieża. Przy tej okazji pomyślmy o naszym posłuszeństwie nauczaniu papieskiemu i o naszej modlitwie w intencji widzialnej głowy Kościoła.
 6. Ogłoszenie Dyrekcji Szkoły o uroczystościach szkolnych …
 7. W piątek spotkanie formacyjne grupy duszpastersko – liturgicznej..
 8. W sobotę dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Jest to niewątpliwie ważna data, dlatego pamiętajmy, aby w tym dniu jako osoby wierzące uczestniczyć również we Mszy św., by modlić się o rozwój i pomyślność naszego kraju.
 9. W sobotę w Łowcach odpust ku czci św. Marcina ( suma o godz. 11.00) św. Marcin (316-397), żołnierz rzymski, który po przyjęciu chrztu zaczął prowadzić życie mnicha, wreszcie został biskupem w Tours.
 10. W sobotę o 15.30 próba scholii.
 11. Msze święte w tygodniu o godz. 17.00 z wyjątkiem czwartku … w czwartek msza św. o godz. 18.00
 12. Ogłoszenie ks. Proboszcza z Radymna o rekolekcjach ewangelizacyjnych…
 13. Sprzątanie kościoła: … W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Michalicha Władysław, Broda Rafał, Grabski Marian, Maciaszek Leszek, Mołoń Bronisław.