XXVII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie                    8.10.2017 r.

1. Dzisiaj, dwudziesta siódma niedziela w ciągu roku, a zarazem XVII Dzień Papieski. Jego hasło brzmi: Idźmy naprzód z nadzieją! Zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych i ubogich rodzin polskich, organizowana przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe po każdej Mszy św.
  3. We wtorek na Mszę świętą zapraszam uczniów klasy III gimnazjalnych. Będziemy kontynuować przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.
    W niedzielę po Sumie spotkanie rodziców uczniów kl. III Gimnazjum.
  4. W środę zbiórka płodów rolnych na fundację Wzrastanie w Jarosławiu od godz. 9.00
  5. W środę po nabożeństwie spotkanie ministrantów.
  6. W piątek spotkanie grupy duszpastersko liturgicznej
  7. W sobotę, 14 października, będziemy pamiętali o nauczycielach i wychowawcach, którzy obchodzą swoje doroczne święto. To ich dzień – Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą w ramach nabożeństwa różańcowego.
  8. W sobotę o 15.30 zapraszamy na próbę scholii
  9. W sobotę spotkanie dla młodzieży.
  10. Od przyszłej niedzieli będą do nabycia kalendarze misyjne. Zakupując kalendarz wspieramy Stowarzyszenie Misji Afrykańskich. Cena minimalna 5 zł.
  11. Zgodnie z ustaleniami z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca ( czyli za tydzień ) jest tzw składka remontowa. W kopertach po 50 zł od rodziny  składamy na tacę lub na konto w banku. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  12. Sprzątanie kościoła: W tym tygodniu do sprzątania kościoła prosimy: Janusz Mariusz, Gałęza Janusz, Wojtowicz Bogdan, Różanowski Leszek, Sota Krzysztof,
  13. Solenizantom i jubilatom tygodnia przekazujemy najserdeczniejsze życzenia.