XV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziela Zwykła                                  16.07.2017 r.

1. W czas wakacji w Polsce wpisuje się ruch pielgrzymkowy – wczoraj dotarła na Jasną Górę 37. Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka
  2. W dniu 25.07 będziemy obchodzić wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, w związku z tym za tydzień błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych na każdej Mszy św.
    Po poświęceniu pojazdów składka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  3. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca – składka remontowa – zbiórka po 50 zł. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  4. Lista ofiarodawców za tydzień …
  5. Zapowiedzi Do stanu małżeńskiego mają zamiar wstąpić:
    Damian Jankowski syn Romana i Bogusławy Balawejder – kawaler – zamieszkały w Przemyślu parafia O. Salezjanie
    i Edyta Katarzyna Kosińska córka Stanisława i Barbary Hołowacz – panna – zamieszkała w Ostrowie k. Radymna parafia tutejsza . Zapowiedź II.
    Adam Sylwester Storek
    syn Franciszka i Jadwigi Wilk – kawaler – zamieszkały w Ostrowie k. Radymna parafia tutejsza
    i Katarzyna Gabriela Szymańska córka Bogusława i Edyty Szmuc  – panna – zamieszkała w Ostrowie k. Radymna parafia tutejsza. Zapowiedź II.
    Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami ma obowiązek powiadomić urząd parafialny.
  6. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Kosiński Grzegorz, Skrzypek Zdzisław, Jackowski Robert, Cioch Fryderyka, Warecki Kazimierz.