XIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła                                 2.07.2017 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca lipca, zmiana tajemnic różańcowych
    Róże kobiet po Mszy św. o godz. 8.00
    Róże mężczyzn po Sumie.
  2. W najbliższy poniedziałek, 3 lipca, przypada święto św. Tomasza Apostoła.
  3. We wtorek wyrusza Przemyska Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę … chcemy łączyć się duchowo z tymi którzy będą pielgrzymować.
  4. We wtorek zapraszamy na modlitwy z Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego
  5. W tym tygodniu przypada też pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
    W pierwszy czwartek Msza Święta wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie.
  6. Pierwszy piątek to dzień Komunii św. wynagradzającej za grzechy osobiste i całego świata. Chrystusa Eucharystycznego możemy przyjąć tylko czystym sercem. Dlatego chciejmy skorzystać z pierwszo piątkowej spowiedzi świętej codziennie, a wieczorna Msza Święta wynagradzająca z pierwszo piątkowym nabożeństwem o godz. 18.00
    Wyjazd z posługą sakramentalną do chorych w piątek o godz. 9.00.
  7. W sobotę (8 VII) wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona Archidiecezji Przemyskiej.
  8. Msze święte w tygodniu o godz. 18.00 z wyjątkiem soboty
  9. W czwartek próba „Ostrowiaków” o godz. 17.00 – te które miały zajęcia z Panią Izabelą a o 18 pozostali
  10. Sprzątanie kościoła: W minionym tygodniu kościół sprzątali: W tym tygodniu prosimy parafian: Grygar Józef, Kosińska Stanisława, Skoczylas Stanisław, Sławiński Henryk, Kowal Witold.