Święto Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie Święto Chrztu Pańskiego                                   8.01.2017 r.

1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Będziemy je śpiewać podczas liturgii. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
    Róże kobiet po Mszy św. o godz. 8.oo; róże mężczyzn po Sumie.
  3. We wtorek o godz. 13.00 pogrzeb + Stanisławy Sota
  4. We wtorek spotkanie uczniów kl. III Gimnazjum – rozpoczynamy Mszą św. po Mszy ciąg dalszy oraz modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
  5. Planowany dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej.
    Sobota – od nr 233 do Domu Ludowego od godz. 900
    Przygotować : krzyż, świecę, wodę święconą, Pismo święte.
  6. Msza św. w tygodniu o godz. O godz. 17.oo z wyjątkiem soboty. W sobotę Msza św. o godz. 7.00
  7. Ogłoszenie Zespołu Szkół w Ostrowie …
  8. Okres Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas spotkań opłatkowych. Zapraszamy członków grup z naszej parafii na takie spotkanie, które odbędzie się za tydzień, o godz. 17.00
  9. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli za tydzień) jest tzw składka remontowa – na dach. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
  10. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali … W tym tygodniu prosimy parafian: Blok Mieczysław, Jaromi Krzysztof Hołowacz Jolanta, Storek Wojciech, Koralewicz Krzysztof