Święto Chrztu Pańskiego

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie Święto Chrztu Pańskiego                                   8.01.2017 r.

 

 1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. My jednak przedłużymy okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Będziemy je śpiewać podczas liturgii. Do 2 lutego w naszej świątyni pozostanie również bożonarodzeniowa szopka.
 2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych.
  Róże kobiet po Mszy św. o godz. 8.oo; róże mężczyzn po Sumie.
 3. We wtorek o godz. 13.00 pogrzeb + Stanisławy Sota
 4. We wtorek spotkanie uczniów kl. III Gimnazjum – rozpoczynamy Mszą św. po Mszy ciąg dalszy oraz modlitwy Bractwa ratowania dusz od potępienia wiecznego.
 5. Planowany dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej.
  Sobota – od nr 233 do Domu Ludowego od godz. 900
  Przygotować : krzyż, świecę, wodę święconą, Pismo święte.
 6. Msza św. w tygodniu o godz. O godz. 17.oo z wyjątkiem soboty. W sobotę Msza św. o godz. 7.00
 7. Ogłoszenie Zespołu Szkół w Ostrowie …
 8. Okres Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas spotkań opłatkowych. Zapraszamy członków grup z naszej parafii na takie spotkanie, które odbędzie się za tydzień, o godz. 17.00
 9. Stosownie do ustaleń z Radą Duszpasterską w trzecią niedzielę miesiąca (czyli za tydzień) jest tzw składka remontowa – na dach. W kopertach po 50 zł od rodziny składamy na tacę ewentualnie na konto. Kopertę z ofiarą należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać numer domu.
 10. Sprzątanie kościoła: Wczoraj kościół sprzątali … W tym tygodniu prosimy parafian: Blok Mieczysław, Jaromi Krzysztof Hołowacz Jolanta, Storek Wojciech, Koralewicz Krzysztof